O nas

Jesteśmy firmą produkującą kosmetyki z naturalnych wyciągów ziołowych. Badania na szerokiej grupie użytkowników, na bazie których powstały nasze preparaty prowadzimy od 30 lat. Był to okres bardzo wzmożonej i twórczej pracy.

Najważniejszy jednak jest efekt. Baza naszych produktów. Maksymalnie stężony koncentrat najcenniejszych składników.
To ona sprawia, że kosmetyki Nefret są takie wyjątkowe.

Tak to było…

Bardzo wcześnie zacząłem łysieć. Robiłem wszystko by temu zapobiec. Stosowałem różne specyfiki. Niestety, włosy dalej wypadały, a łysina powiększała się. Wtedy postanowiłem sam temu zaradzić. Przeczytałem mnóstwo pozycji o leczeniu skóry. Zebrałem informacje z zakresu medycyny klasycznej oraz alternatywnej w tym o leczeniu ziołami. Moje preparaty testowałem na szerokim gronie użytkowników. Muszę przyznać, że z różnym skutkiem. Niektóre mieszanki działały lepiej, inne gorzej, wyniki nie zawsze były zadowalające. Przez lata testowałem różne metody pozyskiwania wyciągów ziołowych. Przeprowadziłem masę eksperymentów z dodatkiem witamin. Było wiele nieudanych prób. Moje specyfiki testowała rodzina, znajomi i ochotnicy. W końcu preparat nabrał formy, lata praktyki przyniosły oczekiwany efekt. Włosy zaczęły odrastać.

W trakcie prowadzonych badań okazało się, że preparat działa również na inne problemy skórne. Testujący zaobserwowali efekt odmłodzenia skóry, przeciwdziałania powstawaniu niedoskonałości, wygładzania i nawilżania skóry. Osoby mające problemy z łupieżem sygnalizowały jego zanikanie. Następnie pojawiły się sygnały od osób dotkniętych łuszczycą, u których występowała ona na skórze głowy, że Nefret oprócz zatrzymywania wypadania włosów, przynosi ulgę w łuszczycy. Tak rozpoczęły się testy skuteczności receptury na tę przypadłość. Skutki były zadziwiające.

Rozpocząłem działalność, przeprowadziłem wymagane badania dermatologiczne i uzyskałem niezbędne pozwolenia i certyfikaty.

Teraz Nefret możesz kupić również Ty!

Czas najwyższy zadziałać. Pozwól sobie wygrać.
Sprawdź Nefret bez ryzyka!

Używaj zgodnie z instrukcją zawartą w ulotce dołączonej do opakowania. Masz 100 % gwarancji, że Nefret zadziała.
Jestem tego pewny bo produkt jest sprawdzony i posiada wiele ocen pozytywnych od zadowolonych użytkowników.
Jeśli nie będziesz miał efektów, odeślij butelkę, a zwrócę Ci pieniądze.

składników ziołowych
lat doświadczeń
zadowolonych klientów
dni gwarancji zwrotu pieniędzy

Szanowni Państwo

Jeśli tracicie włosy, pewność siebie i atrakcyjność, wiedzcie że doskonale was rozumiem. Sam przez to przeszedłem lata temu.
Polecam skorzystać ze stworzonych przeze mnie kosmetyków Nefret.

Zapewniam, że stosowne zgodnie z instrukcją przyniosą oczekiwane efekty. Daję słowo, że będziecie zadowoleni.

Życzę powodzenia,
Jerzy Adamczyk